O nas

Podążamy z duchem czasu, znamy aktualne trendy i nieustannie szukamy niebanalnych połączeń. Dążymy do tego, aby Twój projekt był wyjątkowy i przede wszystkim oryginalny.
Wykonaliśmy kilkaset zróżnicowanych planów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzięki temu możemy postawić na najwyższy poziom usług w zakresie projektowania wszelkiego rodzaju wnętrz.
Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Na pierwszym miejscu stawiamy terminowość i zadowolenie klienta.

Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń
  • Mgr inż. arch. Andrzej Bielewski nr upr. GPB.I.7342-28/98
  • 2009 Mgr inż. arch. Bartosz Gierwielaniec nr upr. WP-OIA/OKK/UpB/58/2008P
  • 2013Mgr inż. arch. Agata Steindel nr upr. WP-OIA/OKK/UpB/23/2008
Kontakt
Masz jakieś pytania? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Zadzwoń albo napisz

Andrzej Bielewski

właściciel / główny projektant

Agata Steindel

właściciel / główny projektant

Bartosz Gierwielaniec

właściciel / główny projektant

Napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy wsparcia.

Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w formularzu kontaktowym jest spółka AiG Architekci s.c. (ul. Bursztynowa 37 w Modle Królewskiej, 62-571 Stare Miasto).

Państwa dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym, przetwarzane są w celu obsługi korespondencji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) jakim jest dbanie o interes firmy oraz właściwą komunikację z potencjalnymi klientami.
Posiadacie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych jak również ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania.
Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 21 RODO.
Jeżeli uznacie, że przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się niezgodnie z przepisami prawa posiadacie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Prosimy o nieprzesyłanie poprzez formularz kontaktowy poufnych informacji bez wcześniejszego uzgodnienia zasad bezpieczeństwa.
Więcej informacji o okolicznościach przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych w Polityce Prywatności znajdującej się na naszej stronie www.aigarchitekci.pl.